Kayan Yazı

Fetih Led olarak, kayan yazı led tabela üretimi yapmaktayız. Kayan yazı, ledlerden oluşan tabela aracına verilen isimdir. Kayan yazı led tabela sistemleri geleneksel reklamcılık türlerinden olan tabelaların aksine çok daha dikkat çeken bir cihaz olması ile tercih edilmiştir.

Kayan Yazı Led Tabela Sistemleri

Led ve kayan yazının birleşimi ile oluşan bu işlevsel reklam aracı ile daha dikkat çekerek müşterilerinizi arttırabilirsiniz. Kayan yazı tabelalar diğer matbaa tabelalarına göre daha uzun ömürlüdür, hem de fiyat olarak uygun çözümler sunduğu için tercih edilen bir tabela çeşididir.

Kayan yazı tabelalarında önemli olan şey kaliteli ürünlerden üretilmiş olmasıdır. Fetih LED olarak kayan yazı led tabela sistemlerimizde 1.kalite ürünler kullanıyor, uzun ömürlü tabelalar yapıyoruz.

Kayan Yazı Fiyatları

Fetih Led olarak, kayan yazı fiyatlarımız Tüm Türkiye'de en uygun fiyatlardır. En uygun kayan yazı tabelası fiyatlarının bizde olduğunun garantisini müşterilerimize sunmaktayız. Kayan yazı fiyatlarımız sektör normallerinin altında olup, en kaliteli malzemelerden üretilmektedir. Peki nasıl kaliteyi ucuza satıyorsunuz derseniz, kayan kayı imalatı, kayan yazı malzeme üretimi kendi firmamız tarafından yapılmaktadır.

Kayan Yazı Tabela Sistemlerinin Avantajları

  • Kayan yazı tabela sistemleri çok daha etkili ve uzun ömürlü reklam aracıdır.
  • Kayan yazı tabela sistemleri fiyatları uygundur.
  • Çok parlak, görüş açısı çok geniştir. Böylece daha dikkat çeken ve etkili yöntemdir.
  • Elektrikli bir tabela olmasına karşın güç tüketimi oldukça azdır.
  • Kayan yazılarınızın tamamı yönetilebilir bir sisteme sahiptir. Kayan yazı programı kullanarak tabelanızı güncelleyebilir, kampanyalarınızı müşterilerinize duyurabilirsiniz.
  • Dilerseniz logonuzu vs ekleyebilir, dilerseniz yazı yazabilirsiniz. Güncellenebilir tabela anlayışı, geleneksel-durağan tabelanızı çöpe attıracak.

Fetih Led, profesyonel kayan yazı sistemleri üretimi ve montajı yapmaktadır. Fetih LED farkıyla türkiyenin her yerinden kayan yazı tabela sahibi olmak isterseniz, Led Tabela Fiyat İsteyin sayfamızı ziyaret ederek form doldurabilirsiniz. Kayan yazı tabela fiyatı gün içerisinde tarafınıza bildirilecektir.