Led Tabela

Popüler Ürünler

Led Tabela
0212 619 02 22

Led Tabela, sabit yazılardan oluşan tabelaların ledlerle işlenerek daha etkili, dikkat çeken hale getirilmiş halidir. Led tabela, çok hızlı çalışan donanım ve yazılımlar sayesinde yüksek ışık yayarak gün ışığında dahi, tabelanızın dikkat çekmesini sağlar. Bu noktada normal tabelalara göre tercih edilme oranı oldukça yüksektir.

Led Tabelalar, Tabelaların Yerini Aldı!

Geçmişten bu yana kullanılan ‘dükkântabela’sı kullanma alışkanlığı günümüzde yerini yavaş yavaş led tabelaların kullanılması anlayışına devrediyor. Yakın zamanda sokaklarda normal tabelalar yerini tamamen led tabelalara bırakmış olacak.

Günümüze her dükkânın mutlaka bir tabelası bulunuyor. Tabelalar yasal yollarla ticaretin yapıldığı bütün mekânlarda bir nevi kimlik görevi görüyor. Tabelalarda işyerinin logosu, sloganı veya ticareti yapılan iş ve ürün hakkında bilgiler yer alıyor. Görselliğin ön planda yer aldığı, yazıları birkaç kelime ile okuyup fotoğraflara odaklandığımız bu zamanlarda led tabelaların tercih ediliyor olması kaçınılmaz bir gerçek. 
Görsel açıdan karşımıza çıktığında direk dikkatimizi çeken led tabelalar, normal tabelalara göre dikkat çekicilik özelliği nedeni ile daha çok tercih ediliyor.

2000’li yıllardan itibaren hemen hemen bütün sektörlerde karşılaştığımız Led Tabela kullanımı, firma sahipleri tarafından birinci seçenekte yer alıyor.

Bir otobüs şoförünün de tercih ettiği led tabelaları kuruyemiş dükkânları veya büyük teknoloji devi şirketlerde kullanabiliyor. Bu açıdan led tabela en büyük ekonomik oluşumlardan, KOBİ’lere kadar çok sayıda firma tarafından kullanıldığı görülüyor.

Uygun fiyatlara ulaşılabilirliği ile dikkat çeken led ekranlar, kaliteli bir şekilde led ekran sektöründe hizmet veren firma sayısının azlığı nedeniyle dikkatli tercih edilmeli. Led ekran konusunda kalite ile uygun fiyatı bir arada barındıran Gusto Led firması en çok tercih edilen firmalar arasında yer alıyor.

 

LED TABELAYI EN ÇOK TERCİH EDEN SEKTÖRLER

Led tabela sektör farketmeksizin hemen hemen tüm firmaların tercih ettiği bir reklam türü olmuştur. Emlak ofisleri, inşaat ofisleri, büfeler için tabela başta olmak üzere birçok sektörün tabela ihtiyacını karşılaşıyoruz.

Müşteri memnuniyetini esas alarak çıktığımız bu yolda, Fetih LED olarak İstanbul, Kocaeli, Ankara, İzmir, Edirne, Burda başta olmak üzere Türkiyenin heryerine tabela satışı ve kurulumu yapıyoruz.

Firmamız, led tabela imalatını, farklı renk, boyut ve ışıklı-ışıksız tabela çeşitleriyle sunan kaliteli led tabela firmaları arasında yer almaktadır.

Copyright © Fetih Led