Led Tabela neden tercih etmeliyiz

Led Tabela‘yı neden tercih etmeliyiz

  • Led Tabela aslında temel Sisteminde Milenyum tanıtım görselidir. Ana malzemesi Led ("Light Emitting Diode",Işık Yayan Diyot) olan bu sistemlerin dikkat çekmek için ledin özelliklerini tabelaya yansıtır. Ledler düşük enerji enerji tüketmesinden dolayı günümüzde daha yaygın tercih edilmektedir.
  • Led tabela ve Led Ekran da kulanılan ledin uzun ömrü, sağlamlığında ötürü diğer; dijital baskılı reklam panosu, kutu harf kesimli vb reklam araçlarının içerisin çok amaçlı ve istediğinizde farklı yazı yazma farklı görsel sunabilmenizden ötürü Led tabela ve Led ekran hızla hemen hemen bütün sektörler içerisinde tercih edilmektedir. Led lerin ısınmamasının sebebleri içerisinde enerji tüketiminin düşük ve Led tabela sunulan yazının yada görselin gösterilmesindeki elektrik sarfiyatını minimuma çeker. Uzun ömürlü ve sağlam oluşu sizi Led tabela yenileme masrafından kar ettirir.
  • Ürünün görselleri farklı animasyonlarda kullanıldığında dikkat çekmesini sağlarsınız.
  • Ayrıca Led Ekran da kullanılan RGB led sayesinde görsel sunumu yaptığınızda görseldeki bütün reklerin kullanılmasında dolayı görselin daha yüksek çözünürlükte görmenizi sağlar. Led Tabelanızda değişik renklerden, değişik yazılar ile müşterilerinizin dikkatini çekebilirsiniz.
  • Led Tabela, sizin farkedilmenizi sağlayan en ekonomik seçeneklerden biridir.Diğer reklam panoları ile kıyaslandığında led tabela çeşitlerine göre oldukça farklı ve dikkat çekicidir.
  • Led tabela kullanımında farklı tasarım seçenekleri tamemen hayal gücünüzü sunabilirsiniz.Led tabela ve led ekran imalat aşamasında cnc kasa yani led tabela kasası kullanılmasında dolayı ürünler dış ortam koşullarına uygun üretilmektedir.